"Zróbmy to razem!"

Chcesz poznać ludzi z całego świata, podszkolić język i rozwinąć kompetencje międzykulturowe? Chcesz zaangażować się w niebanalne i nieszablonowe działania skupione wokół szeroko rozumianej współczesnej kultury i sztuki żydowskiej? Masz otwartą głowę i nie boisz się trudnych pytań i nieoczywistych odpowiedzi? Dobrze się składa, bo być może to Ciebie szukamy!
Dołącz do zespołu wolontariuszy FestivALTu!

FestivALT to niezależny kolektyw artystyczny i zarazem doroczny festiwal alternatywnej sztuki żydowskiej, łączący teatr, sztuki wizualne, interwencje artystyczne, akcje miejskie i rozmowę z publicznością. Ale nie zapominamy o tradycji, bez której nie da się przedstawić złożoności kultury żydowskiej, także we współczesnej Polsce. Dlatego nasze działania okraszone są sporą dawką humoru, sceptycyzmu, a trudne pytania zadajemy z dużą dozą staropolskiej chucpy.

Do naszego nowego projektu wolontariackiego poszukujemy osób w wieku 20-35 lat, które chcą zaangażować się w działania kulturalne i współtworzyć tegoroczny program FestivALTu. Będziecie mogli zdobyć lub pogłębić wiedzę zakresu organizacji wydarzeń kulturalnych, budowania zespołu, czy pracy ze stereotypami i uprzedzeniami.
Będziemy pracować w międzynarodowej grupie – wymagamy znajomości języka angielskiego, co najmniej na poziomie komunikatywnym. Możemy wystawić zaświadczenia o wolontariacie oraz realizacji praktyk studenckich.

Zgłoszenia przyjmujemy do 23.08.2020
Zapisy: https://bit.ly/altvolunteers
Jeśli masz pytania, napisz: larysa@festivalt.com

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Miasta Krakowa