MUZEALIA W KONSERWACJI

Koło Naukowe Studentów Instytutu Historii Sztuki i Kultury Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zaprasza do udziału w siódmej edycji konferencji naukowej Muzealia w Konserwacji, która odbędzie się 6 czerwca 2018 roku w budynku Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II, przy ul. Bernardyńskiej 3 w Krakowie.

Głównym celem konferencji jest integracja środowisk naukowych oraz dyskusja nad interdyscyplinarnymi metodami konserwacji, restauracji, przechowywania i udostępniania dzieł sztuki.
Szczegółowy harmonogram dostępny pod adresem:

Zachęcamy również do bezpłatnej i dobrowolnej rejestracji słuchaczy na: www.mwk2018.evenea.pl

W tym roku patronat nad wydarzeniem objęli:

Rada Kół Naukowych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie
Ogólnopolska Rada Konserwatorów Dzieł Sztuki
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
Koło Naukowe Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Krakowie

Strona internetowa: muzealiawkonserwacji.upjp2.edu.pl

W załączniku przedstawiamy oficjalny harmonogram tegorocznej edycji konferencji.