ERASMUS + MARKET DAY NA UPJPII

Zapraszamy na DZIEŃ PROMOCJI ERASMUS+

- Ciekawe relacje z prakyk i studiów

- Praktyczne rady

- Spotkania ze studentami zagranicznymi (Erasmusami)

- Quizy z nagrodami

- Stoiska informacyjne uczelni zagranicznych

Celem naszego wydarzenia jest nie tylko świętowanie 30 rocznicy programu Erasmus+, ale wymianana doświadczeń stypendystów programu Erasmus+, a także spotkania z studentami zagranicznymi, intytucjami zagranicznymi, w których nasi studenci odbywają praktyki w ramach programu Erasmus+, eksertami z British Council i wiele innych dodatkowych atrakcji zwiażanych z wyjazdami zagranicznymi.

ERASMUS MARKET DAY

ŚRODA, 31 maja 2017, początek o godz.10.00, aula przy ul. Bernardyńskiej 3

Jeśli nie boisz się wyzwań i chcesz część studiów spędzić za granicą lub wyjechać na praktyki zagraniczne zapraszamy do udziału w spotkaniu!

Zaprasza Centrum Naukowo-Badawcze i Współpracy Międzynarodowej UPJPII w Krakowie

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2017