Dla szkół średnich

Dyrekcja Instytutu zaprasza uczniów szkół średnich na zwiedzanie naszego Instytutu i trzech specjalistycznych pracowni: Inwentaryzacji i Digitalizacji Zabytków, Badań i Konserwacji Tkanin Zabytkowych oraz Dziejów Kultury Materialnej. Istnieje także możliwość indywidualnego uczestniczenia w wykładach, po wcześniejszym uzgodnieniu. Z radością przyjmiemy również wszelkie zaproszenia skierowane do wykładowców ze strony szkół. Oprócz przeprowadzenia zajęć z zakresu historii sztuki i kultury chętnie opowiemy o Instytucie, o specyfice naszej pracy, jak i o studiach na dwóch prowadzonych przez nas kierunkach: Historii Sztuki i Ochronie Dóbr Kultury.  Wszystkich zainteresowanych naszą propozycją prosimy o kontakt z Dyrekcją Instytutu.

ZDJĘCIA ZE SPOTKAŃ Z MŁODZIEŻĄ LICEALNĄ W INSTYTUCIE HISTORII SZTUKI I KULTURY

FOT. T. GRAFF, K. MLECZKO

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2017