Order Izabeli Katolickiej dla ks. prof. dr. hab. Andrzeja Witko 12 X 2021

Jego Królewska Mość Filip VI, Król Hiszpanii, nadał ks. prof. dr. hab. Andrzejowi Witko Order Izabeli Katolickiej. Jak podkreślił Ambasador Królestwa Hiszpanii w Polsce JE Francisco Javier Sanabria Valderrama Wyróżnienie to jest wyrazem uznania dla licznych i niewątpliwych Księdza zasług, cennego wkładu w rozkwit hiszpańskiej kultury w Polsce i, w konsekwencji, w ulepszanie relacji między naszymi dwoma krajami.

W uroczystości wręczenia Orderu w Święto Narodowe Hiszpanii dnia 12 października 2021 roku w Ambasadzie Hiszpańskiej w Warszawie uczestniczył JM Rektor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie ks. prof. dr hab. Robert Tyrała.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2021